רק בריאות תמונת כותרת

חשיפה: עשרות אלפי ישראלים הסובלים ממחלת הסוכרת והסיבוכים שלה מצאו סוף סוף את הטיפול שמשנה להם את החיים, בפעולה אחת פשוטה ביום.

אחרי שנים רבות של סבל, למעלה מ-400,000 חולי סוכרת בישראל יכולים סוף סוף לראות את האור בקצה המנהרה. מי שהתרגל לסבול מתופעות הלוואי הנוראיות של מחלת הסוכרת, לכלות את ימיו בהתרוצצות בין רופא לרופא ולצרוך כימיקלים על בסיס יומי, יופתע לשמוע על עשרות אלפי הישראלים ששינו את אורח חייהם בעזרת כמוסה 100% טבעית ממיצוי שורש צמח הליקוריץ'. גם לכם זה נשמע לא הגיוני? יצאנו לבדוק.

5.8% ממקרי המוות בישראל נגרמים בשל מחלת הסוכרת, 70%-78% מקטיעות הרגליים בישראל קורות בגלל הנזקים הבאים ממנה,11%-13% ממקרי העיוורון תנחשו מי אשמה בהם?! כן זאת הסוכרת.

איציק רנד, (55) מגיע לפגישה שלנו בצפון הארץ עם חיוך גדול וטוען שיש לו את התשובה שיכולה להפחית את המספרים הללו משמעותית, מבלי שתכניסו כימיקלים מיותרים לגוף שלכם ובלי תופעות לוואי. איציק, מומחה לטיפול בנזקי הסוכרת בעזרת תוספי מזון שמשווק ב-10 השנים האחרונות תוסף תזונה טבעי המופק ממיצוי אלכוהולי של שורש צמח הליקוריץ'. לטענתו של איציק על ידי מיצוי נכון של השורש ניתן להכין כמוסה טבעית שמסייעת בטיפול לא רק בסוכרת אלא גם בטרשת העורקים, בכולסטרול הרע, בלחץ הדם הגבוה, בשומנים בדם ואלו רק חלק מהתועלות שכעת הוא חושף בסדרת וידאו שתעורר בוודאות לא מעט הדים בתעשיית הטיפול כולה. כעת, הגיע הזמן לברר למה הוא עושה את זה?

איציק, מאיפה התחיל הרומן שלך עם צמח הליקוריץ'?

"הרומן שלי עם ״הליקוריץ המקורי״ החל לפני כ-10 שנים כאשר נחשפתי בפעם הראשונה למוצר כלקוח יחסית בריא וללא בעיות מיוחדות. לאחר התנסות, התלהבתי מהאנרגיות ותחושת הערנות שחשתי ופשוט לא רציתי להפסיק להשתמש בו. אני זוכר כשדיברתי עליו נתקלתי בחוסר מודעות רציני, חוסר הבנה והערכה כלפי אותו תוסף תזונה, גם ברפואה האלטרנטיבית וגם ברפואה המודרנית. לאף אחד לא היה את הניסיון או את העדויות המוכיחות שזה אכן עובד, והכי גרוע?! לא היה ניתן למצוא מידע אודות המוצר בשום מקום."

"שמתי מטרה לנגד עיני לבדוק לעומק את תכונותיו של ״צמח הליקוריץ'״ ומה שגיליתי רק גרם לי לרצות להתקרב עוד יותר ולחקור אותו. שמעתי את הסיפורים האישיים של לקוחות ונדהמתי. שמתי לב כיצד המוצר שיפר את איכות חייהם של רבים, כאלה שכבר התייאשו מהתרופות והכימיקלים שהרפואה הקונבנציונאלית דוחפת להם במשך שנים. נדהמתי לגלות איך מוצר 100% טבעי בלי כימיקלים יכול לשנות חיים לעשרות אלפי אנשים. היה לי חזון שבו אני מצליח לעזור לכמה שיותר אנשים לשנות את חייהם בעזרת התוסף ששינה את חיי" איציק מדבר בהתלהבות על הצמח כמו ילד שגילה משהו חדש שאף אחד אחר בעולם עוד לא מכיר.

אז ממה מורכבת הכמוסה שיכולה לעשות כל כך הרבה פלאים?

"תראה, אתה תופתע לשמוע שתוסף הליקוריץ' המקורי מורכב ממספר מצומצם מאוד של מרכיבים:
1.צמח הליקוריץ (או בשמו השני ״שוש קירח״) הגדל באגן הים התיכון. 2. 99 מ״ג חומר פעיל של אנטי אוקסידנטים ממיצוי אלכוהולי. 3. 1 מ״ג עמילן תפו״א. זה הכל! בלי שום תוספות סינטטיות! ובלי חומרים כימיקלים מזיקים. הכל טבעי לגמרי!"

סליחה על הבוטות… אבל איך התוסף הטבעי מטפל בסוכרת בצורה שהתרופות לא מצליחות?

הוא מחייך כמו מי שכבר שמע כל-כך הרבה שאלות כמו שלי. "אני שמח לומר ששמעתי כבר כמעט הכל. בדרך כלל האנשים שהליקוריץ' יכול לשנות את חייהם הם אלה שהכי קשה להם להאמין שיש סיכוי לשינוי אמיתי. אלו אנשים שסובלים כבר שנים מתופעות לוואי. הם בילו יותר מדי זמן בתורים של בית המרקחת ונמאס להם לשמוע על תרופות קסם או צמחים שמחוללים פלאים. המזל הוא ששמעתי את אותם אנשים גם אחרי השימוש בליקוריץ' המקורי, הסתכלתי להם בעיניים לאחר ש חוו על בשרם את השינוי המהפכני ש השימוש בתוסף הליקוריץ' הכניס לחייהם. לשמוע מהם שהם חזרו לתפקד ולתכנן תוכניות לעתיד, זה כל מה שאני צריך כדי להמשיך בעבודה שלי.

מדובר בתוסף תזונה שבו החומר הפעיל, נוגד חמצון עוצמתי ויעיל במיוחד. צריך להבין, לצמח הליקוריץ' שעובר מיצוי באלכוהול יש יכולות מוכחות המגובות במחקרים פורצי דרך שגילו שהצמח יעיל בהורדת לחץ דם, כולסטרול ושומנים ברמה של עד 15 אחוז. והכי חשוב – הורדה של חמצון הכולסטרול הרע ה- ldl עד 55 אחוז!"

צמח הליקוריץ'

מה שאתה מנסה לומר זה שחולה סוכרת שיתחיל לקחת את תוסף הליקוריץ' יראה מיד תוצאות?

"זה ממש לא מה שאמרתי. הרפואה האלטרנטיבית שונה בתכלית מהרפואה הקונבנציונלית.
כחלק מהשוני הרפואה האלטרנטבית לא מאפשרת כניסה של כימיקלים אל המקדש הפרטי של האדם. הגוף שלנו זהו המקדש שלנו ויש לו את היכולת לרפא את עצמו בצורה הטובה ביותר. ברגע שאנחנו דוחפים לגוף שלנו כימיקלים במטרה לראות תוצאות מידיות אנחנו בעצם משכיחים ממנו את היכולת הזאת ומונעים ממנו את האפשרות לעשות את מה שהוא יודע לעשות לבד. לא, זה לא אומר שצריך להפסיק מחר בבוקר ליטול את התרופות שהרופא רשם לכם במרשם האחרון! אבל המטרה הכללית היא להצליח לתת לגוף את כל מה שהוא צריך בדרכים טבעיות כדי שהרופא יוכל להוריד את המינונים של הכימיקלים עד שלא תצטרכו אותם יותר."

"על ידי נטילת התוסף מצמח הליקוריץ' יהיה ניתן להתחיל לראות שינוי בתוצאות הבדיקות וברגע שתגיעו לאיזון בעזרת התוסף, הרופא יוכל להוריד את מינוני התרופות  עד שלבסוף לא תצטרכו אותם יותר ותוכלו להישאר רק עם התוסף מצמח הליקוריץ' שהוא 100% טבעי וללא תופעות לוואי בכלל."

יש כאלו שטוענים שהליקוריץ' דווקא מעלה את לחץ הדם. אתה מודע לדבר הזה?

"אני מאוד שמח ששאלת על זה. יש שתי תשובות לשאלה הזאת ואני אשמח לענות את שתיהן.
כשיש מוצר טוב שעובד ומצליח בטח ובטח בתחום הטיפול, מה שקורה זה שמיד מתחילים לצוץ
כל מיני חברות קטנות שמנסות לחקות אותו. ברמה העקרונית מדובר במוצר בריא.
תחרותיות היא טובה לשוק, טובה מאוד ללקוחות ומצד שני גם דורשת מאיתנו כאחד מהמפעלים הגדולים בעולם למיצוי האלכוהולי של שורש הליקוריץ', לא להפסיק להשתפר כדי להישאר תמיד ראשונים.
אבל, חשוב מאוד לדעת שהמיצוי האלכוהולי של שורש צמח הליקוריץ' הוא פטנט רשום בארץ ובעולם
והוא לא מיצוי שפשוט לבצע. בזמן שעבדנו על תוסף הליקוריץ' המקורי, ידענו שלא ייקח הרבה זמן עד שיקומו עוד כל מיני גופים שינסו ליצור מוצר דומה לזה שאנחנו מייצרים. וזה בסדר גמור.
הבעיה העיקרית היא שמצאנו שאותם גופים מנסים להוזיל לעצמם עלויות ועושים את המיצוי עם מים במקום אלכוהול! חשוב לדעת -מיצוי השורש של צמח הליקוריץ' שהוכח במחקרים כמוריד את לחץ הדם ומטפל בבעיית הסוכרת הוא אך ורק המיצוי האלכוהולי של הליקוריץ' המקורי!"


"המיצוי שנעשה במים לא מצליח להשאיר אנטיאוקסידנטים ברמה גבוהה כמו בחומר שנעשו עליו מחקרים ובאותה הפעולה לנטרל את החומר המעלה לחץ דם בפעולה אחת. זה כל הסוד. בשרלטנות שפוגעת בשמנו הטוב ויותר נורא מזה עוצרת אותנו כבר שנים מלעזור לכל כך הרבה חולים שנפגעו לצערנו מאחת מכמוסות הליקוריץ' השקריות שרצות בשוק. אותן חברות אינן מעוגנות בשום מחקר והן רק מזיקות לנו לעשות את עבודתנו על הצד הטוב ביותר על ידי אותו צמח שבעזרתו שיניתי את חייהם של עשרות אלפי אנשים. לכל מי שיקרא את הכתבה הזאת חשוב לי לומר תהיו זהירים."

כמוסה מצמח הליקוריץ' המקורי

והתשובה השניה?

"לא שכחתי, הליקוריץ' כשלעצמו כצמח, מעלה לחץ דם. אך  מה "ליקוריץ' המקורי" הוצאנו את הסטרואיד שמעלה את לחץ הדם בתהליך ייחודי שנקרא מיצוי אלכוהולי."

ומעכב חמצון הוא מה שעוזר לחולי הסוכרת?

"כן. נוגדי החמצון שהם אנטי אוקסידנטים, שומרים על נזקי הסוכרת שהם טרשת עורקים מוגברת הכלסטרול הרע  מתחמצן עד פי 300 מאשר אצל אנשים ללא סוכר. ברמה העקרונית ניתן להפיק את הפעולה של נוגדי החמצון גם על ידי אכילת פירות וירקות בשילוב של פעילות גופנית. בחברת צמח החיים הצבנו לעצמנו למטרה – לסייע לאנשים לשמור על בריאותם במיקוד על פעילות תקינה של כלי הדם ומשאבת הלב. ןזאת בעזרת תוספי תזונה, הדרכות וליווי בנושא הרגלי תזונה ופעילות גופנית. בסיועו של דר גיל יוסף שחר המנהל את המרכז לרפואת הרמב"ם.

אוקי, אותי הצלחת לשכנע.
אם היית יכול לדבר עכשיו עם כל חולי הסוכרת בעולם מה היית ממליץ להם לעשות?

"לפני הכל הייתי מציע להם, לא להפסיק לחפש פתרונות חדשים. האנשים שסובלים מהמחלה הזאת, הרבה פעמים כבר מיואשים, מפסיקים להאמין שמשהו יכול להשתנות.
אנחנו נמצאים בעולם חדשני ועשרות אלפי אנשים כבר מצאו דרכים לצאת מהמצב הבעייתי הזה.נכון, אין פתרון קסמים, אבל ברגע שמבינים ממה המחלה נגרמת ומה מתרחש בתוך הגוף וגורם לכל אחד מהסיבוכים שלה, הסיכוי לשנות את המצב עולה משמעותית."

"בדיוק בשביל אותם אנשים שרוצים לעשות שינוי אני הוצאתי סדרת סרטונים שמטרתה להעניק את כל המידע הנדרש לאנשים שסובלים כבר יותר מדי זמן, על דרך הטיפול הנכונה ביותר בשבילם. לתת מענה ולענות לשאלות שאני בטוח שהם סוחבים איתם כבר שנים וגם לשאלות שהם עדיין לא חשבו לשאול. אני בטוח שמי שיראה את הסדרה הזאת יקבל המון ידע ויוכל לראות את האור בקצה המנהרה הפרטית שלו. כמובן שסדרת הסרטונים היא חינמית ואני אשמח על כל אדם שיצפה בה ויוכל להתחיל שינוי בחיים שלו."

"המטרה שלי היא קודם כל לעזור לכמה שיותר סובלים ממחלות הסוכרת, טרשת העורקים, הכולסטרול הרע, לחץ הדם הגבוה והשומנים בדם, להפסיק את ההתרוצצות בין הרופאים והפחד המתמיד מתוצאות הבדיקות. להיות אוזן קשבת לבעיות שלהם ולראות איך הן נעלמות לאיטן בעזרת הצמח הטבעי שיוכל גם להסיר מהם לאחר זמן מה את תופעות הלוואי של כל שאר הכימיקלים."

אז איך מתחילים בטיפול בעזרת צמח הליקוריץ'?

"הייתי ממליץ לפני שמתחילים את הטיפול לראות את סדרת הסרטונים שמסבירה צעד, צעד איך נראה השינוי הגדול בתוצאות הבדיקות ונותן את כל המידע הנחוץ על מחלת הסוכרת וצמח הליקוריץ' הפלאי."

ואיך מגיעים לסרטונים האלה?

"אין דבר פשוט מזה. אני מצרף לכאן קישור מיוחד שכל מי שלוחץ עליו ונרשם מקבל ישירות למייל שלו גישה מיידית לסרטון הראשון בסדרה. מבחינתי מספיק אדם אחד שיצפה בסרטונים האלה ואצליח לגרום לו להפסיק לפחד מיום המחר, להתחיל לתכנן תוכניות בלי דאגות ממה שעלול להסתבך במערכת החיסונית שלו ואדע שעשיתי את שלי."

יש לך שאלות? רוצה מידע נוסף וליווי אישי?

כל הזכויות שמורות rakbriut.info 2019 ©

המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כל שהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר.

עקבו אחרינו: ‌